Нові публікації
- Герої-водії шкільних автобусів: евакуація на Київщині
- Третє заняття семінару-практикуму для вчителів фізичної культури
- Друге заняття семінару-практикуму для вчителів фізичної культури
- Семінар-практикум для вчителів фізичної культури
- ПРОТОКОЛИ оцінювання робіт учнів, учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
- Обгрунтування закупівель
Безпека життєдіяльності
ПУСТОЩІ З ВОГНЕМ ПРИЗВОДЯТЬ ДО БІДИ
Кожна десята пожежа в країні трапляється через дитячі пустощі з вогнем. Вогняна біда - це не тільки виклик пожежних, не тільки матеріальні втрати, але й травматизм, пов'язаний з тяжкими опіками, іноді з подальшою втратою фізичної повноцінності та працездатності. Це також розбиті долі, порушена психіка, постійний, не затихаючий біль батьківських сердець. Як показали дослідження психологів, діти у віці 3-4 років у своїй поведінці відзначаються найбільшим ступенем ризику, а для хлопчиків це більш характерно.
Отже, слід пам'ятати, що діти, спостерігаючи за діями дорослих по розпалюванню печей, розведенню багать, палінню, в свою чергу, нерідко повторюють ці дії. Більше того, в деяких випадках вони влаштовують своєрідні топки під меблями, граються із сірниками поблизу господарських будівель, не усвідомлюючи можливу небезпеку для життя. А скільки неприємностей влітку та восени приносить випалювання сухої трави у парках, садах, на подвір΄ях будинків...
Нещастя найчастіше трапляються тоді, коли діти залишаються вдома без нагляду дорослих, зокрема, у кімнатах, в яких топляться печі, є ввімкнені в мережу електропобутові прилади. Щоб попередити біду, ховайте сірники від дітей, не залишайте їх без нагляду, не доручайте дітям доглядати за газовими та електронагрівальними приладами, небезпечно залишати ввімкненими телевізор та інші електроприлади в приміщеннях, де знаходяться малолітні діти.
Шановні батьки! Пояснюйте дітям небезпечність гри з вогнем, бережіть їхнє життя.
Провідний інспектор Володарського РС
ГУ ДСНС України у Київській області Богдана Штика